Муз.софт

De La Mancha - ClipStar VST 1.0.1 De La Mancha - ClipStar VST 1.0.1 ClipStar VST 1.0.1 - ограничитель от De La Man...
De La Mancha - SixtyFive VST 1.0 De La Mancha - SixtyFive VST 1.0 SixtyFive VST 1.0 - RMS компрессор винтажн�...
Acon Digital DeFilter v1.0 x86 x64 Acon Digital DeFilter v1.0 x86 x64 DeFilter это эффективный инструмент ...
Klanghelm - SDRR 1.1.0 VST 32bit, 64bit Klanghelm - SDRR 1.1.0 VST 32bit, 64bit SDRR создан для удовлетворения все...

Реклама

Pragmatic Play додає Chili Heat Megaways

  Chili Heat Megaways

Pragmatic Play, провідний постачальник контенту для ігрової індустрії, запрошує гравців надіти танцювальні туфлі та приєднатися до свята у своєму останньому випуску Chili Heat Megaways.

Своєчасно оновивши надзвичайно популярну оригінальну гру Chili Heat, провайдер дійсно підвищив температуру, щоб запам'ятати незабутні враження від мексиканської вуличної вечірки. Саундтрек може здатися знайомим, але все інше в слоті змінилося. Тепер з більш чималою сіткою, поліпшеною графікою і більш помітними фоновими зображеннями, Chili Heat Megaways дійсно пожвавить світ.

Символи текіли, маріачі та дикого гострого соусу допомагають створити по-справжньому автентичний мексиканське свято, поряд з механікою падіння, яка видаляє виграшні комбінації з барабанів і замінює їх новими символами, що призводить до більшої кількості виграшів і падінь. А разом з промокодом Эльслотс у вас з'явиться ще більше шансів отримати призи у цій крутезній та привабливій грі.

Як і в будь-якій грі Megaways, основна функція обертається навколо повторних обертань, де множник збільшується з кожним виграшем в перекиді. Увімкніть повторного обертання, виконавши шість або більше символів грошей, які містять модифікатори, внесені в раунд.

Chili Heat Megaways

Ці модифікатори містять замки, які дозволяють гравцям розблокувати додаткові барабани, і стрілки, які дозволяють їм розширювати барабан безпосередньо під ним для зображення семи символів. Значення, присвоєне символам грошей в кінці раунду повторного обертання, додається до загальної виплати. Функція Ante Bet дає гравцям можливість подвоїти свої шанси на запуск режиму повторних обертань, який стоїть на 25% більше, ніж стандартна ставка.

Chili Heat Megaways приєднається до знаменитого пропозицією ігрових автоматів Pragmatic Play після недавніх популярних випусків Lucky, Grace and Charm і Fruit Party 2, а також до більш ніж 200 ігор HTML5 в портфоліо відзначених нагородами ігор провайдера.

Йосі Барзель, директор з розвитку бізнесу в Pragmatic Play, сказав: «Перша версія цієї гри справила на наших гравців величезне враження, так що це було відповідний час, щоб надати їй нове призначення». «Ми в захваті від того, як святкова тема гри, вишукана графіка та інноваційна механіка поєднуються, щоб внести щось абсолютно нове в наше портфоліо, і сподіваємося, що це буде добре прийнято нашою аудиторією».

Понравилась новость?поделитесь.

Добавить комментарий

Защитный код Обновить